Lehet, hogy régóta úgy éled az életed, hogy a vágyaid mások vágyaihoz igazodnak.
Lehet, hogy elhitted: amit mások természetesnek tartanak, számodra is annak kell lennie.
De mi van akkor, ha mindez csak elfedte előled azt, ami valóban hozzád tartozik?
Gyakran észre sem vesszük, hogy a döntéseinket nem a saját szükségleteink, hanem hozott családi minták, elvárások vagy régi alkalmazkodások irányítják.
Amikor elkezded felismerni, mi az, ami már nem hozzád tartozik, fokozatosan tisztábban látsz rá arra is, mire van valóban szükséged.
Ebben a tisztánlátásban kezdődhet el a változás: nem kívülről megfelelve, hanem belülről kapcsolódva ahhoz, aki vagy.
Miben tudlak támogatni?

Coaching
Egészséges énhatárok kijelölése
A saját szükségletek tiszta felismerése
Proaktivitás: reagálás helyett tudatos kezdeményezés
Láthatóvá válás és önazonos jelenlét
Belső iránytű (belsőleg vezérelt működés) kialakítása

Családállítás
Transzgenerációs összefüggések feltárása
Ismétlődő családi és élethelyzeti mintázatok megértése
Mélyen gyökerező belső feszültségek feloldása
A kapcsolatokban megjelenő dinamikák és konfliktusok rendezése
Kiegyensúlyozottabb, integrált belső állapot

Stresszoldás
Mélyreható idegrendszeri ellazulás és fizikai regeneráció
Mentális és érzelmi túlterheltség (stressz) csökkentése
Tartós belső nyugalom megteremtése
Testi és mentális szintű feltöltődés

Kreatív Önismereti Alkotóműhelyek
Új rálátás önmagadra és a mindennapi működésedre
Érzelmi blokkok és feszültségek kreatív feloldása
A szükségletek és érzelmek tisztább kifejezése
Belső erőforrások és a kreatív potenciál aktiválása
Könnyedség, áramlásélmény és felszabadultság
Vélemények
Az állítás nagyon izalmas, hiszen egyszerre felemelő s egyben „mellbevágó“ élmény is (nyílván jó értelemben, de itt az ember szeme nem csak felnyílik). Nagyon érdekes volt megérteni olyan dolgokat s utólag annyi eseményt, helyzetet az életemből, amik nyomasztottak.
Ehhez persze kellett egy olyan személy, mint Viki, hiszen azelőtt is voltam már csaladállításon, s nem mondom, hogy az nem volt hasznos vagy jó, de ez merőben más volt!
Egy hatalmas felismerésem volt, ami valóban sokmindent megmagyaráz így utólag is az eddigi életem eseményeit tekintve.
Többször is elérzékenyültem s egy nagyon szeretetteli, elfogadó térben voltunk <3
Nagyon jó kis csapat jött össze, Viki, mint vezető pedig csodás! Rendkívül nagy erőt, energiát, de ugyanakkor sok szeretetet, elfogadást és nyugalmat árasztott egész idő alatt.
Szerintem mindenképp menj el családállításra, ne „csessz ki“ saját magaddal, ha gondjaid vannak az életedben!
Eszter 😊
Viki, még egyszer nagyon szépenköszönök Mindent! De leginkább Téged, a munkád! <3
Viki szemèlye már akkor megfogott amikor először találkoztunk ès teljes volt a bizalmam felè.
Maga a folyamatban való rèszvétel elmondhatatlan volt (legalábbis èn nem találok rá megfelelő szavakat).
Maga az állítás folyamata érzelmileg megterhelő volt számomra, sírtam is, de a vègère teljes megkönnyebbülèst éreztem ès olyan azóta is mintha egy nagy teher leesett volna a vállamról.
Olyan megtapasztalásom volt, mintha idő, tèr, sőt minden megszűnt volna. Csak az èrzèsek maradtak velem.
Egy csodálatos pár órának lehettem a rèszese: a csoport tagjait nagyon közelinek éreztem és az állítás légköre is meghitt volt.
És te Viki megteremtetted a Csodát!
Ha valaki gondolkodik, hogy el menjen-e családállitásra, azt tanácsolom, hogy tegye meg mindenkèpp! Egy csodás utazàsban lesz rèsze, de èn hozzá tennèm, hogy ne menjen akárkihez!
Alexa
Már amikor belépek hozzà, hoz egyfajta nyugalmat, pozitív èrzèst, teret.
Megnyugtatónak találom a személyiségét és ezt a nyugalmat a kezelései is visszatükrözik.
Ha stresszes is voltam vagy épp lelkileg voltam rossz passzban, a kezelèsei mindig nagy segìtsèget jelentettek számomra.
Közben egyre jobban megèrkeztem magamba, a problémáim megoldòdtak a kezelès vègère, vagy az azt követő napokban .
Nekem az is sokat jelent, hogy közben ellát hasznos tanácsokkal.
Csak ajánlani tudom őt, mindazoknak akik megakadtak az èlet bármely területèn, vagy lelki megnyugvásra, feltöltődèsre vágynak.
Hàlàs vagyok, hogy van, a kezelèseièrt, hogy mindig pozitìvan tartja a teret.
Köszönöm
Olyan módszert és eszköztárat szerettem volna, amit a gyakorlatban is jól lehet használni.
A tanfolyam egyébként messze felülmúlta a várakozásaimat: jól felépített, érthető és végig gyakorlatközpontú volt. A tanfolyam óta nyugodtabbnak, fókuszáltabbnak érzem magam, és másként állok a helyzetekhez a mindennapokban.
Viki elképesztően jó tanár: hatékony, felkészült, gyakorlatias, és a tananyagot nagyon érthetően, strukturáltan adta át, miközben végig támogató és jelenlévő volt.
Egy inspiráló, gyakorlatias és professzionálisan vezetett tanfolyam, amit szívből ajánlok mindenkinek.
És kaptam tőle Facelift kezelést.
Nagyon szeretem azt a teret, amit létezik.
A kedvességét, a nyugalmát.
Ajándékba kaptam tőle egy családállítást, hogy máshonnan is ránézzünk egy helyzetre, ami nem mozdult az életemben.
Résztvevőként és képviselőként is jelen voltam az egész napos állításon, és lenyűgözött a professzionalitása, az a tér, amiből végigvezette az egész napot.
Személyes tapasztalatom alapján Vikit bárkinek tudom ajánlani, akár barst szeretne, Faceliftet, vagy családállítást.
A beszélgetéseink alapján pedig biztos vagyok benne, hogy coach-ként is kitűnő.
Örülök, hogy ismerem, hogy rendszeresen beszélgetünk, és hogy az idő múlásával annyira megismertük egymást, hogy a barátomnak nevezhetem.